У Києві відповіли, чи планується зупинка транспорту під час хвилини мовчання.


У Києві спростували інформацію про те, що у столиці громадський транспорт під час загальнонаціональної хвилини мовчання зупинятиме свій рух.
Про це повідомила прес-служба КМДА.
Зазначимо, що низка ЗМІ поширювала інформацію, що у проміжку з 08:50 до 09:00 водії комунального наземного транспорту Києва щодня зупинятимуть автобуси, тролейбуси та трамваї під час загальнонаціональної хвилини мовчання. Рух дозволяється відновлювати лише після закінчення оголошення.
Однак у КМДА спростували цю інформацію. Там заявили, що у наземному громадському транспорті щодня інформуватимуть про загальнонаціональну хвилину мовчання, проте без зупинки руху.
"У наземному громадському транспорті Києва щодня інформуватимуть про загальнонаціональну хвилину мовчання - без зупинки руху. Інформація про те, що громадський транспорт під час загальнонаціональної хвилини мовчання зупинятиме свій рух на 10 хвилин (нібито з 08:50 до 09:00) - не відповідає дійсності", - йдеться в дійсності.
У КМДА також наголосили, що у цей проміжок часу в салонах автобусів, тролейбусів та трамваїв, обладнаних системою гучномовця, звучатиме звукове повідомлення для вшанування пам'яті загиблих захисників та мирних жителів України.
"Коли звучатиме інформація про хвилину мовчання, рух наземного громадського транспорту не зупинятиметься і продовжуватиметься за розкладом. Зараз у Київпастрансі здійснюють підготовку до впровадження цього рішення", - додали в адміністрації.
Нагадаємо, у Києві може з'явитися "місто в місті".
Читайте також
- АЗС показали ситуацію з цінами на пальне: як змінилася вартість бензину, дизеля та автогазу
- Росіян знищує не лише війна, а й "слонячий" наркотик - зовнішня розвідка
- Трамп продовжив на рік заборону для російських суден заходити в порти США
- Bloomberg: Росія просить США дозволити купівлю Boeing за заморожені активи після перемир'я в Україні
- Як заощадити на мобільному зв'язку: приховані можливості тарифів Київстар, Vodafone та lifecell
- В Україні хочуть обмежити українську мову у навчальних закладах: що пропонують