Мінцифри запустило безоплатне навчання з користування штучним інтелектом.


Міністерство цифрової трансформації України разом з компанією Netpeak Group презентували безкоштовний курс "Від початківця до експерта в ШІ". Таку інформацію надав Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації.
«Штучний інтелект - це модний тренд, який використовують уряди та великі технологічні компанії. ШІ перетворює гру, так само як смартфони чи бездротовий інтернет це зробили декілька років тому. У Мінцифрі ми також активно впроваджуємо ШІ в наші ключові проєкти та цифрові продукти», - заявив міністр.
Прогнози Міжнародного валютного фонду свідчать, що штучний інтелект буде мати вплив на 40% робочих місць у всьому світі, тому краще навчатися працювати з ним вже зараз. ШІ допоможе оптимізувати роботу і прискорити виконання рутинних завдань.
«Разом з Netpeak Group ми випустили безкоштовний курс "Від початківця до експерта в ШІ". На цьому курсі можна навчитися використовувати ШІ для написання текстів, створення зображень, вирішення математичних задач та інших завдань. Навчання відбувається за допомогою реальних прикладів - учасники композирують пісні, пишуть тексти, доглядають за рослинами і ремонтують зламані пристрої з використанням штучного інтелекту», - розповів Михайло Федоров.
Приєднатися до курсу можна за .
Нагадаємо, співзасновник Microsoft Білл Гейтс заявив, що штучний інтелект сприятиме боротьбі зі зміною клімату. Гейтс вважає, що ШІ буде відігравати значну роль у цій сфері, спрощуючи процес інновацій.
Також уряд Аргентини планує використовувати штучний інтелект для передбачення майбутніх злочинів до їх вчинення. А Болгарія стане першою країною, яка організує олімпіаду зі штучного інтелекту.
Читайте також
- Автомобілем року визнали електричний кросовер
- Революція в хімії — вчені винайшли новий метод виробництва аміаку
- 6 налаштувань, які покращать зображення на телевізорах Samsung
- Чи шкодить електромобілю швидка зарядка
- UFC вивела бойового андроїда на вулиці — живе шоу в Детройті
- Видобуток моноліту без техніки — що відомо про технологію єгиптян